Strona główna

DNI OTWARTE 2019

SZANOWNI RODZICE!

 

W niedługim czasie Wasze Dzieci staną się przedszkolakami, wkroczą w nowe środowisko. Pragniemy ułatwić dzieciom proces przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem, jakim jest nasze przedszkole. 

Dlatego też gorąco zapraszamy wszystkich przyszłych Przedszkolaków wraz z Rodzicami do

 

CHATKI PUCHATKA”

 

na dni otwarte - od 03 czerwca 2019 roku do 07 czerwca 2019 roku

w godzinach od 9.30 – 11.00 lub od 13.00 – 14.00.

 

W tym czasie nasze przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi Rodzicami będą miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole: sale, szatnia, łazienki, zabawki. Dzieci będą miały okazję poznać atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu (m.in. zajęcia muzyczne, plastyczno – konstrukcyjne, ruchowe, zabawy tematyczne, zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

 

Dyrektor przedszkola odpowie na wszystkie Państwa pytania dotyczące adaptacji, oraz organizacji pracy naszej placówki.