Strona główna

P-le na MEDAL

PRZEDSZKOLE NA MEDAL

Publiczne Przedszkole nr 1 im. Chatka Puchatka w Wyrzysku, uzyskało nominację Kapituły Redakcji „Głosu Wielkopolskiego” do tytułu PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018.

Kapituła doceniła profesjonalizm i zaangażowanie, które sprawiają, że dzieci w naszym przedszkolu mają zapewnioną fachową opiekę i wsparcie w przygotowaniu do podjęcia nauki w szkole, rozwijaniu uzdolnień, nabywaniu nowych doświadczeń i budowaniu przynależności społecznej.

Plebiscyt rozpoczął się 13 kwietnia 2018 roku, a 24 maja 2018 do godziny 22.00 było można oddawać ostatnie głosy. Formą głosowania było wysłanie wiadomości sms. Zwyciężyliśmy z  liczbą głosów 741, pokonując naszych konkurentów. Różnica stanowiła ponad 100 głosów przewagi nad przedszkolem plasującym się na drugiej pozycji. 

20 czerwca 2018r. w Poznaniu nastąpiło oficjalne wręczenie nagród. Na ręce pani  dyrektor Iwony Pacały, został wręczony dyplom za zajęcie I MIEJSCA dla naszej placówki w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2018. Otrzymaliśmy także VOUCHER na kwotę 3000 zł brutto do wykorzystania na kampanię reklamową w Głosie Wielkopolskim oraz serwisie naszemiasto.pl. Dla dzieci zostaną przeprowadzone warsztaty edukacyjne z rehabilitantem.

Dziękujemy za nominację, a także wszystkim osobom,  które w plebiscycie oddały głosy na nasze przedszkole. Byliście z nami przez cały okres głosownia, ciągle nas wspierając i  wierząc w nasze zwycięstwo.

Będziemy dokładać wszelkich starań, by Was nie zawieść i by Wasze dzieci mogły rozwijać się wszechstronnie, a w przyszłości wyrosnąć na wspaniałych ludzi!!!

„DZIECKO JEST CHODZĄCYM CUDEM, JEDYNYM, WYJĄTKOWYM I NIEZASTĄPIONYM".

001.jpg

received_253079622120116.jpeg    received_253079775453434.jpeg  received_253086855452726.jpeg